Стільці

Чарльз

Чарльз

   .

   Розміри: 520х620х940 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Стілець Ліна

Стілець Ліна

   .

   Розміри: 490х580х1030 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Табуретка

Табуретка

   Табуретка з вигнутими квадратиними ніжками.

   Розміри: 370х370х480 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Анна

Анна

   .

   Розміри: 530х540х1070 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Мілано

Мілано

   

При виборі меблів для квартири, дачі, садиби інколи хочеться відійти від нав"язуваних виробниками шаблонів і створити свій неповторний інтер"єр. Допоможуть вам у цьому стільці дерев"яні «Мілано» – призабута класика, яка знову стає актуальною. Його класичний стиль — вишуканість, універсальність і довговічність. Виготовлений з дуба, сосни, ясена, він не тільки вирізняється надзвичайною привабливістю, але і наділений властивостями довговічності, міцності і екологічності.

М"яке сидіння, а також вигнута спинка роблять його неймовірно зручним і перетворюють в улюблене місце відпочинку. Розташувавшись на новому стільці, ви з задоволенням будете читати книгу, пити ароматний чай або просто віддаватися приємним спогадам.


Висота сидіння 480

   Розміри: 450х470х960 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Босс 1

Босс 1

   

Протягом багатьох століть деревяні стільці не перестають користуватися популярністю. Змінюється дизайн, матеріали, стилі, а класичний варіант стільців з масиву не виходить з моди.Стільці є обов"язковими складовими інтер"єру будь-якого приміщення. Якщо ви прихильник класичних інтер"єрів, обов"язково зверніть увагу на стілець «Босс 1» . Він досить універсальний: може використовуватись у приміщеннях різного призначення. М"яке сидіння, нахил спинки роблять його неймовірно зручним і перетворюють в улюблене місце відпочинку. Виготовлений із високоякісного матеріалу – дерева, він відмінно впишеться в будь-який інтер"єр, стане його функціональним і стильним акцентом.


Висота до сидіння 480

   Розміри: 450х455х955 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Ніло

Ніло

   

У сучасному інтер"єрі важлива кожна дрібниця, адже вона  надає йому ідеальну завершеність. Дерев"яні стільці, витримані в єдиному з іншим гарнітуром стилі, створять затишок і гармонію, що дозволяє Вам насолоджуватися кожною проведеною там хвилиною. Для  стільця «Ніло» характерні такі якості, як простота і доступність, а також краса і витонченість. М"яке сидіння, а також вигнута м"яка спинка роблять його неймовірно зручним і перетворюють в улюблене місце відпочинку. Він неодмінно підійде людям, які дбають про свою репутацію і прагнуть продемонструвати оточуючим хороший смак і прихильність оригінальним напрямам.


Висота до сидіння 480

   Розміри: 450х470х960 (ДхШхВ)

   Детальніше...
Босс

Босс

   

Протягом багатьох століть дерев"яні стільці не перестають користуватися популярністю. Змінюється дизайн, матеріали, стилі, а класичний варіант стільців з масиву не виходить з моди.Стільці є обов"язковими складовими інтер"єру будь-якого приміщення. Якщо ви прихильник класичних інтер"єрів, обов"язково зверніть увагу на стілець «Босс» . Він досить універсальний: може використовуватись у приміщеннях різного призначення. М"яке сидіння, нахил спинки роблять його неймовірно зручним і перетворюють в улюблене місце відпочинку. Виготовлений із високоякісного матеріалу – дерева, він відмінно впишеться в будь-який інтер"єр, стане його функціональним і стильним акцентом.


Висота до сидіння 480

   Розміри: 450х455х945 (ДхШхВ)

   Детальніше...

Каталог


Новинки

» Деревяний умивальник
» Чарльз
» Неон
» Софі
» Столик Кофі
» Вітрина Вікторія
» Вітальня Норд
» Герцог тридверний
» Герцог комод тридверний
» Анна

Реклама

2007 © www.melvin.lutsk.ua Розробка веб-студія «Терен»   Головна | Новинки | Каталог | Контакти